1 квітня – день сміху!
Дата: 01.04.2021 | Рубрика: Новини

А тебе розіграли сьогодні друзі або рідні? Сьогодні ж перше квітня – день коли можна веселитися і робити смішні приколи.

Традиція жартівливо обманювати друзів і близьких в цей день,щоб подарувати їм посмішку,стала звичною.

Креативні студенти нашого факультету виділили 6 типів людей у День гумору:

1. Оптиміст – людина, яка цілий день сміється з усього, що тільки чує.
  2. “Не смішний”– той, хто жартує з усіх та розповідає анекдоти, які ніхто не розуміє.
  3. Грандіозний організатор – персона, яка ще за місяць до першого квітня розписала план дій розіграшу друзів.
  4. Актор – завжди грає комедію і чекає аплодисментів.
  5. Фахівець з телефонних розіграшів  – дзвонить всім своїм контактам та представляється працівники банку.
  6. Пікап-майстер – зізнається дівчині в коханні, яка йому давно подобається, але чуючи відмові зводить все в жарт першого квітня.

У цей день люди з гарними намірами обдурюють одне одного та разом отримують позитивні емоції.Жарти додають яскравих барв у день та роблять его насиченим веселощами.

Як усім відомо,сміх продовжує життя.Але немало бажливо,щоб життя будо не тільки довгим,а й веселим.Тому День сміху є прекрасною можливістю нагадати собі радіти дрібницям і робити інших людей щасливими.