1 ПРІОРИТЕТ = ЗАРАХУВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТ!
Дата: 15.05.2019 | Рубрика: Новини

Гарантований вступ до Київського національного університету культури і мистецтв за умови першого пріоритету!

Абітурієнт 2019 року? Вагаєшся у виборі першого пріоритету? Не знаєш який університет обрати?

Під час вступної кампанії 2019 року вступ абітурієнтів до закладів вищої освіти України відбуватиметься з урахуванням визначених вступником пріоритетностей заяв.

При цьому вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж на чотири різні спеціальності. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Кожній заяві вступник надає пріоритетність. Пріоритетність – це черговість заяв (від 1 до 7, де 1 є показником найбільш пріоритетної заяви), за якою визначається черговість розгляду заяви при вступі на бюджетні місця. Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.

Пріоритетність застосовується під час зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за державним або регіональним замовленням.

Обирай Університет культури! Став перший пріоритет на бажану спеціальність і ти матимеш змогу бути нашим студентом! Якщо хочеш більше та детальніше дізнатися про будь-який факультет в нашому виші, то ми чекаємо на тебе щосуботи!

А ми нагадуємо, що на факультеті івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу працюють три кафедри:
1.Кафедра івент-менеджменту
2.Кафедра фешн-бізнесу
3.Кафедра шоу-бізнесу

Кожна кафедра чекає на свого креативного та талановитого студента!