7 трендів ВЕСНА-ЛІТО 2020!
Дата: 26.06.2020 | Рубрика: Новини

Студенти кафедри фешн-бізнесу склали докладний гід по найважливішим, цікавим і практичним подіумним трендам весни і літа – 2020 року, які буде легко ввести в повсякденний гардероб.

1. Білий костюм. Для тих, хто більше не уявляє своє життя без брючного костюму (і ми в їх числі!) В цьому сезоні є трендова новинка: розкішний білий костюм вільного крою. Така річ підійде і для буднів, і для виходу у світ.

2. Дуже короткі шорти. Шорти довжини ультраміні претендують стати повноправним учасником повсякденного гардероба. Найбільшим попитом серед будуть моделі з трикотажу щільної в’язки, а також з костюмної тканини в смужку.

3. Корсет. Спробуйте носити корсет в компанії утилітарних брюк з кишенями або джинсової куртки: такий контраст виглядає дуже стильно. А на побачення можна надіти його і з атласними брюками або спідницею міді.

4. Принти 60-х. Дайте волю своїй любові до ретро: вантажні принти епохи 60-70-х будуть користуватися великим успіхом. Головне – не боятися поєднувати кілька різних візерунків в одному вбранні.

5. Костюм з бермудами. Такі шорти будуть мати гарний вигляд з подовженим блейзером, а під низ можна носити футболку з сорочкою.

6. Жилет. Без костюмного жилета в чоловічому стилі ніяк не обійтися: це абсолютний маст-хев сезону. Жилет можна буде носити на голе тіло і поверх блузи, в складі костюма-трійки і з трикотажним поло.

7. Подвійний денім. Сміливо одягаємося в джинс з ніг до голови: в новому сезоні double denim буде на вершині популярності. Нам подобається ідея носити джинси кльош з сорочкою в будні, а на вихідних переодягатися в утилітарну двійку з принтом тай-дай.

Читайте наші новини та будьте в тренді!