АРТ-ГАЛЕРЕЇ – СУЧАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР

Мистецькі галереї Києва вийшли за межі звичайних тривіальних виставкових центрів. Це повноцінні культурні платформи, які пропагують вітчизняне мистецтво, проводять численні лекції і мистецькі заходи,  приваблюють відвідувачів яскравою різноманітністю творчих виставок, інсталяцій, перформансів!

Ми підібрали для вас список найкращих арт-галерей столиці, які можна відвідати уже сьогодні та насолодитися творами сучасного мистецтва!

ARTAREA  – це сучасний багаторівневий мистецький простір, який складається з різних платформ: класичних та digital-галерей. За допомогою новітніх мультимедійних технологій галерея проектує відеоарти, які надають творам мистецтва «життя». Також ARTAREA створює інформаційну мапу із авторським контентом, якою можна скористатися, скануючи QR-коди. 

Voloshyn Gallery є одним із улюблених культурних просторів, в якому проводяться безліч різнопланових подій, що забезпечують цікаве проведення часу в Києві. Тут також проходять художні виставки. Кожен відвідувач зможе не тільки отримати нові естетичні враження, а й познайомитись із культурним життям міста. 

PinchukArtCentre вважається головним виставковим центром сучасного мистецтва в Україні. Галерея безумовно є улюбленим місцем молоді, адже це можливість познайомитися з проектами не лише вітчизняних, а й зарубіжних художників ХХІ століття. На шостому поверсі будівлі знаходиться одне з найкращих кафе в Києві під назвою One Love Espresso Bar.

Наполегливо рекомендуємо вам долучитися до сучасного культурного життя нашої столиці! Відкрити для себе мистецтво і насолоджуватися його багатогранністю!