Атмосферний майстер-клас Олега Винника

В Університеті культури відбувся майстер-клас Олега Винника для студентів першого курсу спеціалізацій «Івент-менджмент» та «Шоу-бізнес».

Представив відомого співака та композитора Михайло Поплавський: «Сьогодні ви маєте унікальну можливість отримати заряд енергії та позитиву від спілкування із зіркою світового рівня, успішним, популярним і багатим українцем, викладачем Університету культури Олегом Винником».

Розпочав майстер-клас Олег з улюбленої пісні мільйонів «Ніно», викликавши захват і овації молоді.

«Поїхавши на 12 років до Європи, Олег мав усе, що хотів. Але згодом відчув, що потрібно повертатись до України і творити свою історію успіху на Батьківщині», – акцентував Михайло Поплавський.

«Я виконував перші партії в мюзиклах, грав одні з найскладніших ролей, отримував винагороди. Я, справді, хотів працювати в Європі та заробляти кошти. У мене були мотивація і розвиток. Але, дійшовши певного рівня, зрозумів, що сумую за рідною домівкою, за краєм, де народився. І вже не думав ні про гонорар, ні про популярність», – поділився відомий співак.

Михайло Поплавський зауважив, що Олег повернувся до України, де його абсолютно ніхто не знав, і розпочав свою кар’єру з нуля. І саме з піснею «Щастя» прийшла популярність.

Тож досить символічно, що наступною під час майстер-класу у виконанні співака прозвучала композиція «Щастя».

У свою чергу, Михайло Поплавський запитав в артиста, що для нього успіх і щастя творчої людини. На що Олег відповів: «Щастя у кожного в нас всередині. Його потрібно не шукати, а віддавати».

«Я також винайшов свою формулу щастя – емоційний інтелект з творчо-прикладним характером починає і виграє», – сказав Михайло Поплавський.

Далі на Олега Винника чекали запитання від першокурсників, які цікавилися враженнями співака як одного із суддів нового телевізійного шоу «Маска», процесом створення авторських хітів, чи бувають у нього творча криза та депресія і наскільки швидко вдається їх подолати, як стати першим серед конкурентів та досягати успіху.

Стосовно телепроєкту «Маска» Олег висловив думку, що це геніальне і цікаве шоу з крутою ідеєю. Також артист розповів, що постійно працює над тим, щоб жити не за системою, дотримуючись дисципліни, а з мотивацією. Він вмотивований досягати всього, чого прагне. І це заряджає його енергією та не дозволяє впадати в депресію.

Щодо написання пісень автор зазначив, що це дуже відповідально для нього. І може пройти не один рік, поки композицію почують мільйони, адже це кропітка робота як емоційно, так і творчо.

«Депресії не буде, коли кожна людина знаходиться в активній життєвій позиції і творчі процеси з ранку до вечора не зупиняються.

Життя – це свято. А якщо немає свята, то потрібно його організовувати, щоб усі заряджалися цією енергією. Бо ви зіркові студенти зіркового вишу», – наголосив Михайло Поплавський.

«Щоб бути успішними – будьте такими, які ви є, будьте самими собою», – звернувся до молоді Олег Винник.

«Ви унікальні в своєму роді! Знайдіть свій зоряний шлях, себе і реалізуйтесь як творча особистість. Ваша доля у ваших руках. Живіть по максимуму у своє задоволення», – додав Михайло Поплавський.

Наприкінці майстер-класу приємним подарунком для студентів стало драйвове виконання співаком ще однієї улюбленої пісні «Вовчиця». Молодь просто шаленіла, вибухнувши аплодисментами, всі співали відомий хіт зірки. Це була просто незабутня атмосферна зустріч Олега Винника зі студентами Університету культури.