Б’ЮТІ – ТРЕНДИ, ЯКІ ПІДІРВУТЬ 2022 РІК #4
Дата: 11.01.2022 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Хей! Друзі, у 2021 році ми активно ностальгували за нульовими: візажисти поєднували матові тіні з глянсовими губами, використовували геометрію в макіяжі очей і привертали якнайбільше уваги до очей (адже вони залишилися вільними від маски).

Але яким буде світ краси у 2022 році?

Світові експерти б’юті-індустрії поділилися своїми прогнозами на наступний рік, а ми хочемо цим поділитися з вами!

Шовковиста шкіра
“Мої прогнози на 2022 рік стосуються кольору і формул. Я впевнена, що всі вибиратимуть формули й паковання, які не шкодять планеті, обмежуючи надмірне використання паковання і розширюючи уявлення про текстури. Я думаю, що шовковиста шкіра буде дуже популярною. Люди прагнутимуть кращого догляду за шкірою і використовуватимуть більше активних інгредієнтів”, — каже Ребекка Вордінгам.

Несподівані кольори
“Я вірю у повернення барвистого макіяжу очей у незвичайній колірній палітрі (теракотовий, хакі, королівський синій). Це буде грайливість і шик у барвистих відтінках”, — додає Вордінгам.

Неонове світло
“Думаю, у 2022 році ми побачимо безліч б’юті-трендів, представлених на подіумі цього року: пастельні й неонові тіні для повік, ефектні підводки для очей і пухкі губи, вкриті блиском”, — каже Дженна Ніколь.

Весільна краса
“Новою валютою краси стане здоров’я й оптимізм. Тому я пророкую використання весільних тенденцій макіяжу в повсякденному житті, принаймні, у першій половині року. Тобто до того, як напередодні тепла ми відволічемося на яскравіші кольори, відмовившись від цукрових весільних відтінків”, — говорить Алексія Інг.