Чат абітурієнтів 2021 в Telegram!
Дата: 08.10.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Абітурієнти 2021! Саме зараз час обирати університет своєї мрії! Тому ми створили чат абітурієнтів кафедри Івент-менеджменту в Telegram , де ви зможете отримати відповіді на будь-які запитання від наших консультантів!

Тут ви зможете поділитися своїми враженнями від навчання в школі, а також висловити свої очікування і думки щодо вступу. А також це крута можливість познайомитися з майбутніми одногрупниками та студентами старших курсів, адже саме вони, як ніхто, розкажуть вам всі деталі навчання, практики та студентського життя в Київському національному університеті культури і мистецтв!

Також, у вас буде змога ближче познайомитися з нашими креативними та активними студентами, які займаються соціальними мережами факультету Івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу і з радістю поділяться своїм досвідом!

Якщо хочеш потрапити до чату, то мерщій пиши в дірект на нашу офіційну сторінку в Інстаграм і тебе обов`язково долучать до групи! Лишаємо посилання https://instagram.com/fimishb_knukim?igshid=q0ujhjgvxmc8

Долучайся до нашого телеграм чату абітурієнтів 2021!