Чати абітурієнтів кафедри івент-менеджменту!
Дата: 21.07.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Абітурієнти, нагадуємо вам про те, що креативна група кафедри івент-менеджменту має Телеграм та Вайбер-чат майбутніх студентів!

В чаті є наші консультанти та студентський декан, які із задоволенням знайдуть відповідь на усі твої запитання, поділяться лайфхаками студентського життя та розкриють всі секрети успішного навчання в Університеті культури!

В чатах також є можливість познайомитися з майбутніми одногрупниками! Щодня до нас додаються нові абітурієнти, які готові до знайомства та спілкування.

Також ти зможеш ближче познайомитися з нашими креативними та активними студентами, і вже, вступаючи на наш факультет, мати друзів з інших курсів!
Пиши нам в Instagram @event_knukim, залишай свій номер телефону і ми додамо тебе у чат!