Чому треба обрати івент?
Дата: 27.05.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Якщо ти хочеш постійно бути в русі, вмієш добре організовувати людей навколо себе і мрієш про професійне зростання, тоді івент це саме те, що тобі потрібно.

Івентор — це не просто професія, це — покликання, яке і стане рушійною силою для відновлення та адаптації івент-індустрії до нового майбутнього. Саме ця спеціальність дасть змогу розкрити творчий потенціал і познайомить тебе з професіоналами своєї справи. У сучасних умовах швидкого розвитку інноваційних технологій і активного генерування різноманітних ідей поняття «івент» набуває все більшого значення у діловому спілкуванні на ринку товарів і послуг України.

КАФЕДРА ІВЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ІНДУСТРІЇ ДОЗВІЛЛЯ:
Перший в Україні освітній майданчик, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері івент-менеджменту та індустрії дозвілля (івент-менеджерів, організаторів дозвіллєвої діяльності, режисерів масових свят).

Викладачі кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля – засновники івент-агенцій, організатори корпоративних урочистостей та святкових подій, івент-експерти, проект-менеджери, управлінці, фахівці інтерактивного дизайну і відео, event-режисери, сценаристи.

Маючи диплом івент-менеджера перед тобою відкриється багато можливостей в різних спеціалізаціях індустрії. Організація концертів, виставок, бізнес-конференцій, весіль, корпоративів, фестивалів тощо – це все про івент! Тому не зволікай!

Кафедра івент-менеджменту запрошує навчатися разом з нами!