COVID-19 VS ІНДУСТРІЯ РОЗВАГ
Дата: 23.05.2020 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Кафедра шоу-бізнесу провела власні спостереження щодо ситуації в індустрії розваг, яка склалася у світі під час пандемії коронавірусу Covid-19.

Як відомо, пандемія сильно вплинула на індустрію розваг і в світі, і в Україні. Концерти та тури скасовують чи переносять. Але артисти не стоять осторонь — вони активно анонсують онлайн-концерти. Все для того, щоб підтримати тих, хто залишився вдома.Найпопулярніші концерти зараз – прямі ефіри на офіційних сторінках артистів в Instagram. Так свої концерти вже проводили The Hardkiss, Сергій Бабкін, Melovin, Артем Пивоваров, гурт YUKO та інші.

Що цікаво— багато хто з артистів разом із виходом в онлайн передає концертну естафету колегам. Наприклад, Юлія Саніна запропонувала Тіні Кароль і Джамалі теж зіграти в прямому ефірі, Меловін у пості тегнув KAZKA та MARUV, а John Legend покликав Мігеля та Чарлі Пута.

Можна очікувати, що своєрідний флешмоб набуде всесвітнього масштабу. Також до проведення онлайн – концертів долучилося музичне видання СЛУХ. У проекті “Карантин Live” постійно виступають різні зірки.

Всі ці онлайн-концерти можна подивитися на YouTube каналі СЛУХ! Кафедра шоу-бізнесу – завжди у центрі подій!