Дати проведення ЗНО і вступної кампанії будуть перенесені!
Дата: 25.03.2020 | Рубрика: Новини

Якщо ти абітурієнт 2020 року, то ця інформація обов’язкова для читання! Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на більш пізні дати. Про це, коментуючи продовження карантинних заходів в Україні, повідомив заступник міністра освіти Єгор Стадний.

«З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов‘язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом», – зазначив Єгор Стадний.

Ми бажаємо всім вступникам гарно та совісно готуватися до ЗНО та обирати університет своєї мрії, не дивлячись на всі перешкоди, які зараз у світі! Креативна група факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу завжди в курсі всіх подій і буде повідомляти та інформувати вас!

Ваше майбутнє у ваших руках!