ДЕНЬ МОЛОДІ
Дата: 10.11.2022 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Як то кажуть – молодість дається тільки раз! Всі важливі та найяскравіші моменти життя кожна людина здебільшого переживає саме в молодості. Чого тільки варті студентські роки! Молодь спонукає суспільство бути більш прогресивними, сучасними і не забувати про веселощі. Запорукою успішної держави є, звичайно, молоді люди.  

У світі це до молодіжних проєктів завжди ставляться з інтересом та повагою, молодь заохочують брати участь у суспільному житті.

10 листопада 1945-го року в Лондоні була заснована Всесвітня організація демократичної молоді. Саме на честь цієї події у світі було запроваджено Всесвітній день молоді, і відзначається він щорічно 10 листопада.

У всьому світі в цей день проходять різноманітні заходи. Конференції, семінари, тренінги, флешмоби проводяться з метою висвітлення та розв’язання проблем молоді. Безперечно, це чудова нагода аби взяти свого друга та відвідати один з таких заходів. Зазвичай на такі події запрошують мотиваційних спікерів світового масштабу, або молодих вчених, що презентують нові проєкти та заохочують молодь приєднатися.

Також у різних куточках світу нагороджують та відзначають талановиту молодь, що досягли значних висот у своєму напрямку.

Молодіжні об’єднання світового рівня презентують нові ідеї та проекти, що можуть бути корисні суспільству.

А кафедра івент-менеджменту із задоволенням допоможе вам реалізувати власні мрії та ідеї