День спонтанного прояву доброти!
Дата: 17.02.2021 | Рубрика: Новини

День спонтанного прояву доброти – одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій, яку проводять 17-го лютого.

Мета – залучення людей до добрих вчинків, благодійності, толерантності. В Україні ця ініціатива поки маловідома, але Факультет Івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу активно закликає всіх до святкування, бо добро надихає!

Крім того, добрим людям легше справлятися зі стресами і негативними емоціями, вони рідше страждають від заниженої самооцінки і простіше встановлюють зв’язок з іншими.

Відкриті серця – це прекрасно, тому ми підготували 5 порад як стати добрішими:

1. Вчіться керувати своїм гнівом. Пам’ятайте: тільки ви визначаєте, яку емоцію “вмикати” в цей момент.

2. Розвивайте в собі емпатію: намагайтеся зрозуміти, що відчуває інша людина в тій чи іншій ситуації, які емоції він може відчувати, спробуйте поставити себе на його місце.

3. Щовечора підводьте позитивний підсумок дня: згадайте трьох людей, які вам чимось допомогли, а також три події, які були для вас приємні і принесли радість.

4. Говоріть компліменти! Батьки, друзі, колеги точно дадуть вам фідбек, що підніме настрій і додасть позитиву на цілий день.

5. Оточуйте себе доброзичливими людьми. Звичайно, всі ми іноді стикаємося з різними людьми, тому намагайтеся не зважати на негатив людей, адже те, що нас оточує, створює наш настрій.

Не думайте, що прояв доброти – це обов’язково щось матеріальне. Просто скажіть “дякую” від щирого серця! Дуже важливо, аби ви самі отримували радість від того, що робите.

Стати донором, допомогти притулку для тварин, відвідати пенсіонерів та допомогти їм – це лише маленький список тих добрих та корисних справ, які можуть врятувати наше суспільство. Будьте добрішими один до одного, несіть із собою радість та любов.

Київський національний університет культури і мистецтв бажає, щоб добро частіше перемагало, щоб воно було всепоглинаючим, не мало кордонів і наповнювало серце кожного на землі. Робіть добро і воно повернеться до вас!