ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНДУСТРІЇ МОДИ
Дата: 19.01.2023 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Вступ 2023! Попереднє зарахування!

Захоплюєшся світом моди та краси? Тоді здобувай омріяну професію вже сьогодні!

В межах дуальної освіти, наші студенти мають змогу реалізовувати здобуті теоретичні навички на практиці вже з першого курсу!

Це унікальна можливість створювати фешн-проекти, працювати в провідних модельних агенціях, модних дизайнерських будинках та бутіках, організовувати фешн зйомки, покази та конкурси краси протягом усього періоду навчання!

Кафедра здійснює профільну підготовку за оригінальною освітньою програмою, розробленою для навчання фахівців в сфері індустрії краси та моди, перукарського мистецтва та декоративної косметики.

Система навчання спрямована на розширення обізнаності щодо різних аспектів розвитку індустрії краси, зокрема особливостей виникнення та проявів модних трендів і стилістики, сучасних косметичних засобів; активізує і розвиває творче та художнє мислення у студентів, сприяє створенню актуальних стильних образів.

028 Менеджмент соціокультурної діяльності:

• Менеджер fashion-бізнесу

Телефони для консультацій щодо вступу:

+380 (67) 502 06 40; +380 (66) 533 92 13

022 Дизайн:

• Дизайнер зачісок
  • Дизайнер стилю та аксесуарів

Телефони для консультацій щодо вступу:

+380 (67) 502 06 40; +380 (66) 533 92 13

Отримання престижної освіти за нашими спеціальностями є далекоглядним рішенням для успішного кар’єрного розвитку.

Реєструйся та ставай на крок ближче до омріяної професії вже сьогодні!