ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА КАФЕДРІ ШОУ-БІЗНЕСУ
Дата: 17.01.2023 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

14 січня в Університеті культури відбувся масштабний День відкритих дверей для абітурієнтів.

Михайло Поплавський провів яскраву зустріч з одинадцятикласниками та розповів про старт вступної кампанії АБІТУРІЄНТ 2023.

“Ми будуємо Мета-Встесвіт та VR-освіту в нашому університеті. Ми створили всі умови для ефективного навчання студентів та максимально сприяємо реалізації їх творчих, здорових амбіцій. 2023 рік – рік інновацій Університету культури!“, – оголосив Михайло Поплавський.

Також, для студентів кафедри продюсування та шоу-бізнесу студенти створили власну творчу програму, де продемонстрували свої таланти та розповіли чим займається кафедра.

Подарунком для вступників став виступ відомого українського співака PARFENIUK, який заспівав свій трендовий хіт.

Абітурієнти стали ближче до сфери шоу-бізнесу, надихнулись творчою атмосферою, отримали заряд мотивації та обіцяли неодмінно повернутися в якості студентів.

Кафедра шоу-бізнесу запрошує на навчання!