День з креативкою он-лайн!
Дата: 28.07.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Сьогодні креативна група факультету Івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу цілий день виконувала завдання від підписників нашої сторінки в Instagram, які вони лишали в коментарях!

Все почалося з найважчого завдання : «Закрити когось в аудиторії та вимагати пароль!». Як виявилося наші креативщики закрили декана факультету Поліщук Людмилу Олександрівну в кабінеті. Але наш наставник завжди в тренді разом зі студентами та сприйняла всю ситуацію з гумором!

Наступним завданням було облитися водою на вулиці. Це виконували одразу двоє дівчат – Настя та Віка. Вони підсіли на лавочку до простого перехожого та почали обливати себе водою прямо з пляшки. Було дійсно спекотно!

Далі креативщикам довелось змінити власні образи. Головним критерієм було всім помінятися одягом та ходити так впродовж цілого дня.

І останнє завдання було найприємнішим : «Оплатити покупку в магазині». Смачна піца чекала на наших студентів в кінці дуже активного дня, за яку заплатив Ігор, завдяки голосуванню в нашому Instagram!

Що з цього вийшло? Переходьте за посиланням та дивіться! У вас є 24 години, поки не зникли всі сторіс!