Дисципліни «МШБ»!
Дата: 31.05.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Ми знаємо, що всім нашим читачам дуже цікаво дізнатися більше про кафедру шоу-бізнесу! Тому ми продовжуємо рубрику «Дисципліни МШБ».

Предмет, з яким ми вам сьогодні познайомимо – аудіо та відеовиробництво. Студенти мають змогу освоїти базові навички в роботі з професійними програмами монтажу, такими як :

-Adobe Photoshop
-Adobe Illustrator
-Adobe Premiere Pro
-Adobe After Effects

По завершенню навчального курсу з даної дисципліни, студенти з легкістю можуть створювати візитки,афіші, постери, монтувати блог чи власні відео, створювати аніманіції. Також, під час навчання отримують навики в кольорокорекції, створенні анонсів до відео, титрів, різноманітних цікавих переходів на відео та багато іншого.

Якщо ти мрієш стати блогером чи можливо помічником блогера, сторісмейкером, смм-менеджером , то дана дисципліна -це хороша можливість здобути всі необхідні знання та базові навики.

Тут ти реально зможеш відкрити в собі нові можливості, зможеш створити те, про що раніше тільки мріяв, а згодом використати всі набуті знання та навички для реалізації власного кейсу, про який можна детальніше дізнатися на сторінці в Instagram.

Слідкуйте за нашими соціальними мережами,а ми вже зовсім скоро розповімо про нову дисципліну!