ДИТЯЧЕ ЄВРОБАЧЕННЯ 2022
Дата: 17.09.2022 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

18 вересня відбудеться фінал нацвідбору на участь у Дитячому Євробаченні 2022. О 18:00 у прямому ефірі на телеканалі Суспільне Культура, а також на ютуб-каналі Євробачення Україна та фейсбук-сторінці Євробачення Україна ви зможете спостерігати за своїми фаворитами. 

Хто ж потрапив до фіналу?

Дует «Софія Артеменко та DJ Polinka»

Для участі у національному відборі ці дівчата об’єдналися в гурт і виконали авторську пісню «Замовляння».

14-річна Софія Артеменко співає з 9 років. Вона була учасницею багатьох концертів, мистецьких заходів, а також телевізійних талант-шоу. Разом із солісткою гурту «Go_A» Катею Павленко Софія виконала пісню «Шум» під час Благодійного марафону «Save Ukraine-#Stop War».

11-річна DJ Polinka познайомилася з мікшерним пультом у 3-річному віці. У 10 років вона стала спеціальною гостею благодійного фестивалю «Чорноморські Ігри 2021», де презентувала свою програму дитячої танцювальної музики. Дівчина є учасницею туру військовими частинами «Дякуємо ЗСУ!», у якому бере участь на рівні з відомими артистками, такими як Наталія Могилевська та Світлана Тарабарова.

Злата Дзюнька

У нацвідборі 13-річна дівчина виконала авторську пісню «Незламна». Злата є учасницею багатьох конкурсів та фестивалів, таких як Prague Art Festival у Чехії, Zvaigzdziu sonata 2022 у Литві та Vistula Sounds 2022 в Польщі. 

Єлизавета Петрук

До списку фіналістів дівчина потрапила з авторською піснею «Пісня про Лелечат». 14-річна Єлизавета займається вокалом у студії «Golden voice» та Вокальній академії Олександра Пономарьова. Вона була учасницею та переможницею багатьох музичних фестивалів та конкурсів, зокрема — «Підкори Сцену», «Star Waves» та інші. 

Дар’я Реброва

13-річна Дар’я взяла участь у національному відборі з авторською піснею «Папороті квітка». Дівчина з трьох років відвідувала клас музичного розвитку при музичній школі ім. Леонтовича. Вона постійно відвідує інтенсиви Вокальної академії Олександра Пономарьова. Має багато перемог на конкурсах, зокрема благодійний фестиваль «SUPER STAR FEST» та «Європа молода». 

Діана Стасюк

До списку фіналістів 14-річна Діана потрапила з авторською піснею «We are the Future». Дівчина з 1 класу почала навчання  в студії театру та кіно. Також вона навчається у школі «Golden voice» та Вокальній академії Олександра Пономарьова. Діана є учасницею та переможницею багатьох фестивалів та конкурсів, таких як «Чорноморські Ігри», «Талановиті діти України». Також вона є акторкою дубляжу. 

Отже, не забуваємо підключатися 18 вересня о 18:00 і вболівати за своїх фаворитів у фіналі національного відбору на участь у Дитячому Євробаченні 2022.