ФАКУЛЬТЕТ ІНДУСТРІЇ МОДИ НА ПРОФОРІЄНТАЦІЇ
Дата: 05.10.2021 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

#FIMорієнтація – саме під таким хештегом розпочали у вересні профорієнтацію містами України!

Ми вже відвідали міста Рівненської область, а саме Вараш та Володимирець!

Деякі школи надали нам змогу співпрацювати офлайн, особисто провести зустріч із випускниками та розповісти їм усю необхідну та корисну інформацію!

Але з деякими школами нам довелось співпрацювати онлайн через карантинні обмеження!

По приїзду у Київ, ми влаштували онлайн-зустріч через програму Google Meet та поспілкувалися із класними керівниками та випускниками 2022-ого року!

Ця зустріч пройшла надзвичайно круто! Тримаємо зв’язок через соціальні мережі та об’єднуємось навіть у такий час!

Зараз налаштували свій маршрут на місто Рівне! В нас вже пройшла зустріч із випускниками та керівництвом деяких шкіл цього міста!

Наша мета – FIMішувати РАЗОМ!