ФАКУЛЬТЕТ ІНДУСТРІЇ МОДИ В ОЧІКУВАННІ ТИЖНІВ МОДИ
Дата: 15.09.2022 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Мілан
20 – 26 вересня 2022 року

Мілан не є містом, що найбільше асоціюється з молодими талантами, але в сезоні весна-літо 2023 багато перспективних дизайнерів демонструють свої дебютні колекції.

Зверніть увагу на британського дизайнера Максиміліана Девіса в Salvatore Ferragamo, Філіппо Граціолі в Missoni, Руїджі Вілласеньйора в Bally й Марко де Вінченцо в Etro.

Великі бренди також виступають на підтримку молодих талантів, а найеклектичніше ім’я Лондона Метті Бован приєднується до розкладу Мілана за підтримки Dolce & Gabbana. Тим часом модний Дім Valentino виступає на підтримку італійського лейблу Act N°1. 

Париж
26 вересня – 4 жовтня 2022 року

До Парижа повертаються азійські бренди, зокрема Comme des Garçons, Noir Kei Ninomiya та Issey Miyake, останній з яких проведе свій перший показ жіночого одягу після смерті засновника бренду в Токіо. Вікторія Бекхем переміщається з Лондона до Парижа на додаток до австралійського лейблу Zimmerman, який зазвичай виступає в Нью-Йорку. У розкладі також обіцяють покази звичайних великих модних Домів, зокрема Christian Dior, Saint Laurent, Loewe, Balenciaga та Hermès, а Chanel, Miu Miu та Louis Vuitton завершать останній день місяця моди.