YPA FASHION NEWS: Наомі Кемпбелл вийшла на подіум Off-White
FASHION NEWS: Наомі Кемпбелл вийшла на подіум Off-White
Дата: 09.03.2023 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Після смерті дизайнера Вірджила Абло восени 2021 року, багато шанувальників його творчості гадали, що ж буде з його особистим брендом Off-White, який Абло зумів зробити справді впізнаваним навіть серед людей, які не дуже цікавляться модою.

Зараз колекції для марки створює Ібрагім Камара — донедавна один із найвідоміших стилістів в індустрії. Нову колекцію Off-White він присвятив космічній темі, а головною зіркою його шоу стала Наомі Кемпбелл.

На подіум супермодель вийшла двічі. В обох випадках вона продемонструвала, наскільки по-різному можуть виглядати чорні максісукні. У першому образі чорна пантера нагадувала космічну володарку, і її легко можна було уявити в цьому плетеному вбранні у фільмі “Дюна” або “Божевільний Макс”. Другий вихід був більше натхнений уніформою астронавтів – сукня-бомбер на блискавці точно сподобається дівчатам, які люблять практичність, коли дрескод вимагає вдягнути щось темне та в підлогу.

“Я всюди бачу спадщину Вірджила. Він показав усім нам, ким ми можемо бути, і надихнув людей повірити, що все можливо, — написав Камара в Instagram. — Ставити все під сумнів було великою частиною мислення Вірджила… і моєю відправною точкою, щоб розпочати роботу в Off-White”.

Фактично ця колекція стала першою повноцінною роботою Камари для бренду, в якій він зумів поєднати своє коріння (дизайнер родом із Сьєрра-Леоне) та утилітарність Off-White.

Так, охрові відтінки на подіумі стали відсиланням до африканських пісків, а комфортні, але водночас жіночні силуети вже давно знайомі шанувальникам марки. Панківські нотки у колекції вже стали нагадуванням про його життя в Лондоні.

Незважаючи на такий різноманітний набір відсилань, у колекції легко читалася головна тема — космічна подорож в нові світи, яку Ібрагім Камара лише розпочав і запрошує нас із собою.