ФІМ про навчання!
Дата: 28.05.2021 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Креативна група кафедри фешн-бізнесу підготувала нове інтерв’ю зі студенткою 4-го курсу. Даша-менеджер департаменту по роботі з дизайнерами Ukrainian Fashion Week.

1.Чому ти обрала саме цю спеціальність?
Я подумала, що в цій сфері зможу реалізувати свій креатив та управлінські якості.

2. Як ти почала свій шлях в професію?
До нас на пару приходила директор модельної школи одного з кращих модельних агентств України, і ми заповнювали для неї анкети, щоб спробувати там попрактикуватися. Я поставилася до цього дуже серйозно, почала кожен день після пар їздити в агентство, стежити за тим, що там відбувається, виконувати дрібні доручення і освоювати скаутинг. Після трьохмісячного стажування я отримала омріяну оплачувану роботу.
Ця робота дала мені розуміння структури роботи модельного бізнесу, нові знайомства та навички. Після цього я пішла волонтерити на Ukrainian Fashion Week, для мене це мало дуже велику значимість, я намагалася виконувати всі доручення, проявляти ініціативу. І це дало результат. У наступному сезоні, коли я зібралася волонтерити знов – мені запропонували роботу. Так вже третій рік я працюю менеджером департаменту по роботі з дизайнерами на Ukrainian Fashion Week.

3. Які навички / якості тобі знадобились у професійній сфері?
В першу чергу щирість,сміливість ставити запитання, цілеспрямованість, вміння спілкуватися, здатність знаходити підхід до людей і аналітично мислити.

4. До якої професійної мети ти зараз прагнеш?
Я б хотіла стати багатофункціональним менеджером, здатним вирішувати не тільки профільні питання.

5. Що порадила б першокурсникам менеджерам фешн-бізнесу?

Не боятися роботи, братися за будь-які доручення і доводити їх до кінця, не говорити за спиною, щось погане про своїх колег або роботодавців, ставити себе на місце інших людей, щоб краще розуміти їх, не боятися ставити питання.

Обирай найкрасивішу кафедру Університету культури!