#Fim_Pro_fashion ⠀
Дата: 27.07.2020 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Команда кафедри фешн-бізнесу продовжує розповідати про професії модної індустрії, які ви можете здобути в Університеті культури! І сьогодні ми поговоримо про Fashion-ілюстратора.

FASHION-ІЛЮСТРАТОР — одночасно і стара, і нова професія. Можливо, діджитал, стандартні фотографії починають набридати, а фешн-ілюстрація робить новий ривок.

В цілому фешн-ілюстрація відрізняється від інших напрямків тим, що дівчат малюють у не зовсім стандартних пропорціях: видовжене тіло, більш худа, гарніша лялечка, що робиться в першу чергу для того, щоб показати одяг. В ілюстрації основне — показати образ, стиль, характер, настрій. Візуальна схожість відходить на другий план.

Зараз є багато різних сфер, куди можна прикласти це вміння. Один з варіантів — це робота для дизайнерів. Наприклад, для реклами інстаграм-сторінки потрібне красиве намальоване зображення сукні. Тоді надсилають фотографії готового виробу, ти змінюєш пози, пропорції, щось підкреслюєш, додаєш і малюєш вже стилізоване зображення.

Не уявляєш своє життя без творчості, любиш малювати та втілювати власні ідеї на аркуші паперу? Вступай на Факультет Індустрії Моди, займайся улюбленою справою та реалізуйся у професії разом з нами!