ГАРДЕРОБ КОРОЛІВСЬКОЇ ОСОБИ
Дата: 11.11.2022 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Модні бренди, які ви знайдете в гардеробі кожної королівської особи.

Як і століття тому, сучасні члени королівської сім’ї досі віддають перевагу речам, виготовленим на замовлення.

Проте, упродовж останніх десятиліть їхня мода радикально змінилася, і багато в чому стала простішою та доступнішою.

Королівські особи носять джинси та білі кросівки, гравіюють ініціали своїх дітей на ювелірних виробах і, як усі ми, розвивають прихильність до певних дизайнерів.

Alexander McQueen

Можливо, легше порахувати моменти, коли принцеса Кейт не надягала Alexander McQueen, ніж моменти, коли вона вибирала одяг бренду. Кейт знову й знову з’являлася у витончених речах бренду на найважливіших подіях. 

Barbour

Жакети Barbour були невіддільною частиною гардеробу британської королівської сім’ї упродовж десятиліть.

Цей бренд любили настільки, що в один момент він мав королівські ордери в трьох найменуваннях — як офіційні постачальники для покійної королеви Єлизавети, покійного принца Філіпа та короля Чарльза ІІІ.  

Emilia Wickstead

Британський бренд є ще одним улюбленцем королівської сім’ї. Кейт має чимало предметів гардеробу Emilia Wickstead у різних кольорах: сукні з поясом, сукні з довгими рукавами й складками, сукні з поясом під назвою «Кейт». 

Givenchy

Givenchy для Меган, це як Alexander McQueen для Кейт. Герцогиня Сассекська продемонструвала незмінну відданість Givenchy, починаючи від весільної сукні та чорної сукні під час її першого сольного виходу у світ і закінчуючи вбранням під час першої публічної зустрічі Меган із покійною королевою Єлизаветою. 

Self-Portrait

Self-Portrait займає чимало місця в шафах Кейт і Меган. Лише 2022 року принцеса надягала блейзер з поясом від бренду двічі, тоді як Меган бачили у барвистих міді: від червоної сукні на Фіджі у 2018 році до зеленої літньої сукні в Сіднеї того ж року.