Кафедра шоу-бізнесу в прямому ефірі!
Дата: 24.07.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Кафедра шоу-бізнесу в прямому ефірі!

22 липня відбувся прямий ефір в інстаграм з кафедрою шоу-бізнесу.   Студенти розповіли про те, як потрапили до Університету культури, як взагалі дізнались і чи не боялись помилитися з вибором, адже це творча спеціальність, яка вимагає не лише старанності, але й таланту.

Консультанти детально розповіли ким і в яких сферах можна працювати після навчання.

Абітурієнти змогли задати питання, які  їх цікавили: про вступ, студентське  життя, особливості професії, можливості та реалізацію себе в сфері шоу-бізнесу.

Студенти поділилися цікавими проектами, де їм довелося працювати. Такі відомі шоу як: “Маска”, ” Маскарад”, “Співають всі”, ” Танці з зірками”, концерт до Дня незалежності та ще багато багато інших, де наші студенти на практиці навчалися роботі і знайомились з зірками та різними фахівцями.

Якщо ти теж хочеш щасливе та успішне майбутнє, тоді приєднуйся в нашу велику сім’ю МШБ, адже це місце можливостей!