Кафедра шоу-бізнесу в соціальних мережах!
Дата: 24.03.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Ви ще не підписані на соціальні мережі кафедри шоу-бізнесу? Тоді швидше переходьте за посиланням, адже там багато цікавого! https://instagram.com/showbiz_knukim?igshid=djwo1r8npa6f

На сторінці Instagram ми постійно публікуємо пізнавальні пости, проводимо яскраві прямі ефіри, влаштовуємо різноманітні конкурси та розігруємо подарункові бокси.

Також на сторінці можна побачити інформаційні пости та публікації, присвячені різним темам. Попередні тижні кафедра шоу-бізнесу присвятила кожному курсу. Кожен міг проникнутись атмосферою 1,2,3 і навіть 4 курсу. Студенти поділилися подробицями та особливостями навчання, своїми успіхами та невдачами, власними чек-листами, а також першими досягненнями.

Розпочався новий тиждень – тиждень з викладачами кафедри шоу-бізнесу. Якщо тобі кортить більше про них дізнатися, познайомитись та задати свої питання, тоді не марнуй часу та скоріше підписуйся, щоб не пропустити жодних новин.

Ми з радістю чекаємо тебе на нашій сторінці, адже тут можна дізнатися дуже багато про наше студентське життя.

Сім‘я МШБ чекає на тебе!