Кафедра шоу-бізнесу – завжди в центрі подій!
Дата: 29.06.2020 | Рубрика: Новини

Студенти кафедри шоу-бізнесу завжди слідкують за всіма новинами в сфері шоу-бізнесу і діляться з ними з читачами. Розлучення Анджеліни Джолі та Бреда Пітта досі є новиною, що викликає ажіотаж.

Через чотири роки після розлучнння актриса, як і раніше, впевнена в правоті свого рішення.
Восени 2016 року стало відомо, що одна з найкрасивіших пар в Голлівуді розлучається. Першою на розлучення подала зірка фільму “Спокуса”. Екс-подружжя намагалися зберегти деталі розриву в таємниці, чим ще більше викликали хвилю чуток в світських кулуарах.Тепер актриса відверто заговорила про розлучення. “Я розлучилася з чоловіком заради благополуччя моєї сім’ї. Це було правильне рішення. Я завжди сконцентрована на благополуччі дітей.

Багато скористалися моїм мовчанням, і тоді діти стали бачити відверту брехню про самих себе в пресі. Але я завжди нагадую їм, що тільки вони знають свою особисту правду “, – розповіла Анджеліна.У актриси є три біологічних дитини від колишнього чоловіка: 12-річна Шайло, 11-річні близнюки Нокс і Вів’єн. До того, як самій стати мамою, Джолі всиновила трьох дітей: зараз Меддоксу вже 18, Паксу – 16, а Захарі – 15 років.

Зірка розмовляє з дітьми про те, як вони стали частиною її сім’ї. Слова “усиновлення” і “притулок” для сім’ї Анджеліни не несуть в собі негативного забарвлення. “З прийомними дітьми я не можу говорити про мою вагітність, але я з великою любов’ю розповідаю їм, як мені вдалося знайти їх і як це було – перший раз подивитися в їхні очі”, – заявила Енджі в інтерв’ю Vogue.

Будьте в курсі всіх подій!