Книги для івенторів!
Дата: 18.02.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Чи подобається вам проводити свій вільний час цікаво та з користю? Хочете прокачати свої навички щодо організації різноманітних подій? Креативна група студентів кафедри івент-менеджменту таміндустрії дозвілля підготувала добірку найкращих книг, які варто прочитати кожному івентору!

1. “ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ ДЛЯ ЧАЙНИКІВ” ЛОРА КАПЕЛ
Книга складається з численних порад, підказок і важливих контрольних списків. Вона охоплює всі аспекти планування і проведення івенту, тому її слід прочитати кожному фахівцю. Кнмга допоможе орієнтуватися в роботі на початковому етапі кар’єри.

2. “ТАЙМ-ДРАЙВ” ГЛІБ АРХАНГЕЛЬСЬКИЙ
Напевно кожному з нас замало 24-х годин на добу, а івент-менеджеру так стовідсотково! Автор книги допоможе вам оптимізувати свій час, і ви зможете виконувати завдання з легкістю. Must-have для івентора, як людині, яка повинна бути еталоном тайм-менеджменту.

3. “БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ ПОДІЙ І ЗАКУЛІСНІ СЕКРЕТИ УСПІШНИХ ЗАХОДІВ” ДЖУДІ АЛЛЕН
У книзі зібрані практичні інструменти і поради експертів для професійних організаторів івентів. Після прочитання, ви дізнаєтеся про усі тонкощі планування події.

4. “ЗМІШАТИ, АЛЕ НЕ ЗБОВТУВАТИ. РЕЦЕПТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ” ОЛЕКСІЙ БЕРЛОВ, ОЛЕКСАНДР ШУМОВИЧ
Для того, щоб подія була незабутньою і відбулася без факапів, потрібно враховувати всі можливі дрібниці і нюанси. Книга допоможе не тільки івент-початківцям, а й професіоналам своєї справи: не схибити з концепцією заходу, визначитися з правильним вибором устаткування, сценарію і основних постачальників.

5. “ШАЛЕНІ ЗАХОДИ” ОЛЕКСАНДР ШУМОВИЧ
Автор цієї книги ділиться з читачами своїм досвідом і дає мудрі поради. Олександр Шумович написав її так, щоб це було корисно як івент-менеджерам, так і представникам компаній, які проводять івенти.

Ось таку круту підбірку підготували наші студенти! Тож скоріше обирайте те, що найбільше до вподоби та мерщій до справи! Приємного читання!