Корисні додатки для підготовки до ЗНО!
Дата: 06.04.2021 | Рубрика: Новини

Все ближче настає той найважливіший момент для кожного абітурієнта – ЗНО!

Але не такий страшний чорт, як його малюють. Підготовка до екзаменів може бути зовсім не нудно, а навпаки – веселою та цікавою. Ми підготували декілька мобільних додатків для вашої підготовки:

1. Здам ЗНО
Тут ти безкоштовно зможеш підготуватися к таким предметам як математика, історія Україна, англійська мова, українська мова та література та інше. В цьому додатку доступні не тільки теоретичні матеріали, а й пробні тести після вивчення тем. Він повністю безкоштовний, але є досить велика кількість реклами.

2. ЗНО
Цей додаток містить в собі матеріали для ЗНО з англійської мови, математики та української мови. Його наповненість – збірка тестів ЗНО минулих років. Ви можете завантажити його абсолютно безкоштовно, а ще й проходити тести без підключення до Інтернету.

3. Mova
Цей додаток – знахідка для тих, хто складатиме ЗНО з української мови. Тут можна знайти доступні пояснення правил, дізнатися нові фразеологізми, розібратися зі складними числівниками. Правила оформлені у вигляді ілюстрацій, головний герой яких – Лепетун. Так учитися набагато цікавіше, ніж просто читати сухий текст. Та й екран смартфона магічним чином робить усю інформацію привабливішою.

4. Lingualeo
Класна штука не лише для тих, кому доведеться складати ЗНО з англійської, а й для тих, хто просто прагне вивчити цю мову. Навчання проводиться в ігровій формі, де без особливих зусиль можна засвоїти нові граматичні правила і збільшити лексичний запас. Після реєстрації відразу є тест на визначення рівня мови. У програмі присутній платний контент, однак безкоштовного цілком достатньо, щоб підтягнути знання з англійської. Можна вчитись, переглядаючи серії «Друзів», відомі реклами або уривки фільмів.

5. Memrise
Взагалі-то цей додаток був створений для вивчення мов. Але якщо, наприклад, вбити в гугл “memrise история”, то ти знайдеш курси з підготовки до ЗНО. Головне – перевіряй актуальність цих тестів, адже вони можуть бути минулих років й та інформація вже не буде актуальної цього року

Користуйтеся додатками та готуйтесь до ЗНО! Бажаємо удачі!