Креативимо щодня!
Дата: 08.05.2019 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

На факультеті івент-менедженту, фешн та шоу-бізнесу започаткували дуальну освіту. Щосереди у студентів кафедри івент-менедженту відбуваються творчі зустрічі з провідними івенторами країни, а тепер і нашими викладачами. Це справді професіонали своєї справи: Євгенія Стрижевська, Олена Фоменко, Тома Лазаренко, Віктора Афонін та Наталія Склярська.

Однією із мрій першокурсників-івенторів було здійснити власний івент наприкінці навчального року. Тому, у викладачів практиків з’явилася ідея допомогти реалізувати запропонований студентами культурний івент-проект. Проте, ідей для івентів у студентів було чимало. Отже, було вирішено провести фасилітаційну сесію для студентів першого курсу, щоб обрати найкращу ідею.

Фасилітація є передовою світовою практикою для групової роботи, генерації ідей та прийняття ефективних рішень. В освіті метод фасилітації допомагає навчати через активне залучення студентів і отримання ними безпосереднього досвіду щодо набутих знань. На кафедрі івент-менеджменту та індустрії дозвілля метод фасилітації практикує наш викладач факультету – Ірина Ігорівна Пархоменко. “Актуальність використання методу для івент-менеджерів у тому, що ті завжди є частиною команди, яка має на меті успішно реалізувати івент.” – наголошує Ірина Пархоменко.

Фасилітаційну сесію провели у вигляді формату open space: було обрано 5 основних ідей івент-проектів, сформовано 5 команд, які презентували план реалізації ідей. Потім всі разом студенти визначилися з ключовим напрямом щодо ідеї для івенту і сформували команди під конкретні проектні завдання: концепція і формат івенту, дизайн події, матеріальна і технічна забезпеченість, PR і комунікації.

«Для нас це крута можливість попрацювати в командах, навчитися правильно висловлювати свою думку та своє бачення, навчитися слухати інших та розуміти їх» – прокоментували студенти.

Дякуємо всім викладачам і нашому декану Людмилі Олександіврні Поліщук за можливість пробувати організовувати і реалізувати власний івент-проект. Надихаємось навчанням і прагнемо того, щоб організація і проведення власного івенту першокурсниками стало традицією на факультеті!