Куратор – наш наставник!
Дата: 16.07.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Продовжуємо розповідати вам про кураторів груп та викладачів факультету івент-менеджемну, фешн та шоу-бізнесу. Куратор – це та людина, яка завжди готова допомогти вирішити проблеми і дати пораду.

Швець Ірина Григорівна – куратор першого та другого курсу івент-менеджерів.

Асистент кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля,заступник начальника художньо-творчого відділу КНУКІМ, заступник декана факультету. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю: режисер естради та масових свят.

Ведуча святкових заходів університету культури, а також – національного хіт-параду «Наша Пісня» на Першому національному каналі. Учасник знімальної групи телевізійних проектів: «Українська пісня року», «Шеф кухар країни», «Крок до зірок», «Шевченківський вечір», «Мамо, вічна і кохана», «Я-Українець», «Я люблю тебе, Україно», «Шоу продовжується», «Світ моєї любові», «Я у тебе один», «Приречений на любов», «Euroshow Михайла Поплавського», «Юний Орел».

Викладає дисципліну: «Режисура івент-заходів».

Обирай навчання в Університеті культури, щоб набути професійного досвіду і бути щасливим в нашій університетській родині!