Легенди індустрії моди!
Дата: 01.08.2020 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Сьогодні світова індустрія моди відзначає День Народження легендарного кутюр’є і короля моди, творця стилю унісекс, який подарував світові модний Будинок зі своїм ім’ям, людини, яка не боялась експериментів ввів на подіум темношкірих моделей, а в жіночу моду високі чоботи, все це – Yves Saint Laurent (Ів Сен-Лоран)!

Ще перед навчанням в школі дизайну Ів Сен-Лоран створював сукні для своїх сестер і матері. Сен-Лоран познайомився з Крістіаном Діором в юному віці завдяки редактору французького Vogue Мішелю де Брунхоффу.

● У 1954 році модельєр Сен-Лоран виграв першу премію в конкурсі ескізів Міжнародного секретаріату по шерсті. Одним з головних суперників Іва був 21-річний німецький студент Карл Лагерфельд.
● У 1983 році Сен-Лоран став першим дизайнером, якого за життя удостоїли персональної виставки в Метрополітен-музеї.
● Ів Сен-Лоран вважав, що найважливішим знайомством в його житті було знайомство з самим собою.

Якщо саме ти хочеш жити у світі моди то вступай до Київського національного університету культури і мистецтв на кафедру фешн бізнесу! Для його тобі необхідні наступні сертифікати ЗНО:

КАФЕДРА FASHION-БІЗНЕСУ:
Найкращий в Україні освітній майданчик, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері менеджменту індустрії моди, дизайнерів зачісок, стилю та аксесуарів.

Викладачі кафедри fashion-бізнесу – професіонали своєї справи, визнані майстри-практики, відомі фахівці у сфері індустрії моди і модельного бізнесу, візажисти, модельєри, стилісти, fashion-експерти, дизайнери!

Тому якщо саме ти хочеш поринути в світ моди, то тобі треба складати такі ЗНО:

1. Українська мова та література
2. Математика
3. Географія або іноземна мова (на вибір)

Запрошуємо тебе навчатися разом з нами!