МАЙСТЕР-КЛАС ОЛЕНИ ВІНЯРСЬКОЇ
Дата: 06.10.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

6 жовтня на факультеті івент-менеджменту, фешн- і шоу-бізнесу відбувся майстер клас відомої кліпмейкерки – Олени Вінярської.

Студенти переглядати роботи та бекстейджі зі зйомок кліпів найвідоміших зірок українського шоу-бізнесу: Світлани Лободи, Олі Полякової, Павла Зіброва та нашого співочого ректора Михайла Михайловича Поплавського.

Олена Вінярська розповіла про важливість любові до своєї роботи, потрібно жити своєю професією, бо коли любиш те, що робиш – це щедро ви нагороджується Всесвітом.

Кліпмейкер – це не режисер, це людина, яка повністю вивчає артиста, її цільову аудиторію. Це і менеджер, і креативний продюсер…

Олена розповіла, що на першому курсі виграла конкурс і відправилась в Петербург набиратись досвіду. Вона безмежно вдячна своїм викладачам, які відкрили їй двері у світ творчості.

Зірка поділилась секретами творчості, важливість референсів: “Ми не настільки геніальні, щоб не використовувати референси”, про джерело натхнення і те, звідки черпає креативні ідеї для кліпів.

Наприкінці майстер-класу найспритніші студенти прийняли участь у цікавому конкурсі: вони дістали повітряну кульку і отримали унікальну можливість потрапити на зйомки кліпу Олени Вінярської.

Якщо також мрієш про таке яскраве студентське життя, тоді вступай на кафедру шоу-бізнесу – це твій шлях до успіху.

https://www.instagram.com/p/CUr9YfXtr1t/