Майстер-клас онлайн з Ольгою Коршак!
Дата: 29.04.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

28 квітня відбулась нереально крута та цікава онлайн-зустріч з Ольгою Коршак, яка вже понад 5 років в шоу-бізнесі та 15 – в продажах!

Ольга Коршак – концертний менеджер в продюсерській компанії «Mamamusic» Юрія Нікітіна, booking гуртів «KAZKA» та «НЕАНГЕЛИ».

Вже на початку зустрічі дівчина зарядила всіх позитивом та гарним настроєм, а також налаштувала на інформативну розмову. Студенти відразу виявили інтерес, ставили свої запитання Ользі,часом досить таки провокаційні, наприклад: «Чи використовується чорний піар і епатаж у просуванні артиста?». Проте, дівчина нікого не залишила без уваги та з радістю поділилася всіма подробицями шоу-бізнесу.

Вона розповіла про особливості роботи продюсерських центрів, з якими труднощами стикається артист та продюсер під час співпраці; яких помилок припускаються продюсери та менеджери в просуванні артиста; про конкуренцію в щоу-бізнесі; як живеться продюсерським центрам в період карантину; про тенденцію серед зірок розривати контракт з продюсером після здобуття популярності.

Варто зауважити, що Ольга дуже щиро та відкрито відповідала на запитання і наводила приклади.
Також гостя поділилася власним досвідом роботи, як досягла високого рівня в продажах та завдяки чому потрапила в шоу-бізнес. Вказала на навички,якими повинен володіти менеджер шоу-бізнесу,що повинно цікавити продюсера/менеджера в своїй роботі,якими мають бути відносини між продюсером та артистом,а також чи варто працювати з артистами,які не близькі тобі по духу. На цьому етапі розмови студенти виявляли особливий інтерес та засипали Ольгу великою кількістю запитань.

Ольга поділилася списком літератури, який рекомендує до прочитання всім тим,хто планує пов’язати своє життя з музичною індустрією та шоу-бізнесом в цілому. Ми думаємо тобі теж цікаво буде їх прочитати,тож лови назви:
1. Зак О’Майлі Грінберг «Імперія Jay Z»
2. Джон Сібрук «Машина пісень. Всередині фабрики хітів»

Час пролетів дуже швидко та непомітно,а зустріч з Ольгою була неймовірно цікавою,захоплюючою та інформативною.
Дякуюємо чудовій Ользі Коршак за безцінну інформацію,а кафедрі шоу-бізнесу за можливість знайомитись з талановитими та успішними людьми шоу-бізнесу.