Майстер-клас від Катерини Малярчук для абітурієнтів!
Дата: 22.03.2021 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

На кафедрі фешн-бізнесу відбувся мйстер-клас для абітурієнтів від викладача кафедри Малярчук Катерини Генадїївни, професійного гримера, майстра по зачіскам та спецефектам.

Катерина Генадіївна працює в багатьох проектах театру та кіно, створювала образи у команді гримерів для кінострічок «Скажене Весілля», телепроекту «Топ-модель по Українськи» та інших.

Під час трансляції у Zoom абітурієнти дізнавались багато нової та корисної інформації, з ними ділились лайфхаками щодо створення професійного гриму, на прикладі образу «тигра», який було продемонстровано на моделі.

Образ створювався в режимі онлайн, тому кожен в процесі мав змогу поставити будь-яке запитання. Абітурієнти питали чимало: «Якими засобами краще наносити цей грим?» , «За якої температури макіяж може постраждати?», «Який правильний порядок нанесення гриму на очі?» і т.і.

Викладач ділилась власним досвідом, який в майбутньому допоможе всім учасникам в роботі. Абітурієнти мали можливість дізнатись більше про процес навчання на кафедрі, а згодом отримати сертифікати ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАРАХУВАННЯ!

КАФЕДРА FASHION-БІЗНЕСУ – найкращий в Україні освітній майданчик, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері менеджменту індустрії моди, дизайнерів зачісок, стилю та аксесуарів.

Викладачі кафедри fashion-бізнесу – професіонали своєї справи, визнані майстри-практики, відомі фахівці у сфері індустрії моди і модельного бізнесу, візажисти, модельєри, стилісти, fashion-експерти, дизайнери!

Мрієш створювати такі образи? Вступай до Київського національного університету культури і мистецтв!