МАЙСТЕР-КЛАС ВІД УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ BURNING MAN
Дата: 11.10.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Сьогодні до університету культури завітали дуже незвичайні гості, надзвичайно креативні та творчі люди – В’ячеслав Гуденок, Тетяна Максимчук та Вікторія Барліна-Матат – саме вони представляли Україну на щорічному пустельному фестивалі Burning Man у 2019 році.

На цьому майстер-класі гості поділилися із нами історіями з власного творчого шляху.

З’ясувалося, що В’ячеслав та Тетяна починали з малого: звичайний вчитель мистецтва та людина, що займалася швейним бізнесом об’єдналися та почали займатися вогняними скульптурами.

Звичайно, спочатку це було на аматорському рівні. Багато перешкод спіткалося на їх шляху, аби вони нарешті мали змогу показати усім свої роботи, тому вони не стали чекати, що хтось їм допоможе, а влаштували виставку на вулиці.

“Хочеш – зроби сам” – зазначив В’ячеслав Гуденок.

Вже згодом цей захід став символом міста Нікополь, де власне все і почалося – тепер щороку на день молоді у цьому місті проводиться керамічний симпозіум вогняних скульптур.

У 2019 році Тетяна та В’ячеслав вирішили представити на Burning Man дуже цікаву інсталяцію під назвою “Сад теплих дітей”. У цьому проекті брали участь діти та дорослі України – усіх запрошували у майстерню, де вони з глини мали зліпити маленьку людину, “дитинча”, як ласкаво їх називає Тетяна Максимчук. Було зроблено 150 таких скульптур, вироблені металічні підставки для них – саме з такою композицією Україна відправилася на Burning Man.

Основною ідею було те, що була змога доторкнутися до кожної скульптури, а вночі вони підігрівалися і підсвічувалися – можна було погріти руки о них.

“Люди зупинялися і підходили до наших скульптур, торкаючись кожної, і було так приємно бачити захоплення у їх очах” – поділилася із нами Тетяна.

Наші гості також розповіли нам і про негаразди, які трапилися тоді, а для івенторів факапи на заходах – це дуже актуально. Тетяна та В’ячеслав розповіли, що не врахували аспекти технічного обладнання – прийшлося шукати допомоги у інших бьорнерів, але це, за словами В’ячеслава, лише загартувало їх та дало нового досвіду.

Усі присутні були в захваті від даного майстер-класу, адже ми почули багато цікавих історій та безцінних порад щодо процесу організації, просування та розвитку проекту, з’ясували, що немає безвихідних ситуацій і що найголовніше – це вірити у себе та свої сили

Дякуємо В’ячеславу, Тетяні та Вікторії, що вони завітали до нас! Івентори отримали багато нового досвіду та крутих емоцій, тому сподіваємося ще раз побачити вас у нашому університеті!