Майстер-клас від Ярослави Кравченко
Дата: 11.05.2019 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Студенти кафедри шоу-бізнесу поповнили скарбничку знань новим майстер-класом.

Молодь зустрілась з арт-директором «Дикого театру» Ярославою Кравченко. Цій зустрічі сприяв раніше, організований Національною спілкою театральних діячів України, круглий стіл, на якому студенти набували практичних навичок з театрального менеджменту.
Розповідаючи про «Дикий театр» Ярослава наголосила, що це незалежний театр, створений як альтернатива до репертуарного. Він співпрацює з найбільш зухвалими режисерами сьогодення і випускає вистави на гострі, дискусійні теми. Спектаклі можуть травмувати та викликати обурення, тому людям з хиткою психікою не рекомендовано перегляд.

Майстер-клас виявився надзвичайно насиченим безліччю цікавих історій з життя театру та порад з організування власної справи, ведення театрального бізнесу, управління підлеглими, розвитку креативного мислення і розробки нових витоків сучасного українського театру.
На запитання студентів про те, як Ярослава відчуває чи матиме вистава успіх, спікер зазначила: «Керуюся інтуїцією і досвідом. За освітою я театральний критик, можу зрозуміти, які перспективи у цього проекту, чи може він «вистрелити». У мене є чималий досвід дистрибуції театральних вистав, я можу проаналізувати, наскільки новий спектакль може бути комерційно успішним і водночас цікавим. Ми намагаємось бути чесними, і глядач, який приходить до нас, знає: тут його не обмануть».

Майстер-клас від Ярослави Кравченко пройшов у невимушеній, дружній атмосфері. Студенти групи МШБ-46 були дуже вдячні за отримані знання та корисно проведений час.