Майстер-клас від Юрія Нікітіна
Дата: 14.05.2019 | Рубрика: Новини

В рамках майстер-класів в Університеті культури, на кафедрі шоу-бізнесу відбулась зустріч з генеральним директором продюсерського центру Мamamusic, продюсером Ірини Білик, Вєрки Сердючки, Ольги Горбачової, гуртів «НеАнгели» та «NikitA», шоумена Юрія Нікітіна.

Юрій Нікітін розповів студентам про те, як досягти успіху в музичній індустрії, про концепції авторських проектів та поділився власним досвідом роботи за 27 років у сфері шоу-бізнесу.
«У кожного свій особистий шлях до успіху, але все ж таки є кілька загальних правил, які допоможуть вам стати успішними.
Перше – зрозумійте для чого ви робите свою справу, чому займаєтесь саме цим; друге – для кого ви це робите, ваша цільова аудиторія. Ви маєте чітко розуміти і бачити того, кому подобається ваша творчість. І третє – що ви робите, який продукт видаєте в ефір. Налаштовуйте всю вашу творчість на смаки і побажання вашої цільової аудиторії. Весь музичний світ обертається навколо фанів – аудиторії, яку потрібно постійно примножувати», – наголосив Юрій.

Студенти з цікавістю ставили запитання музичному продюсеру щодо його зіркових артистів та секретів їх успішності.
За словами Юрія Нікітіна, починати треба, перш за все, з ідеї проекту. Для цього потрібен ефективний менеджмент, перспективний артист та якісний музичний продукт.
«Ви маєте бачити сильні сторони артиста і максимально розкривати їх. Давайте своїй цільовій аудиторії те, що вона хоче чути і бачити», – сказав Юрій.

Михайло Поплавський зазначив, що окрім таланту в артиста має бути харизма, позитивна енергетика та нестандартний підхід. Продюсер має інтуїтивно відчувати і прогнозувати результат.

Завершуючи зустріч, Михайло Поплавський подякував Юрію Нікітіну за змістовний і цікавий майстер-клас та вручив диплом із почесним званням «Зіркового лідера».