Майстер-клас з Володимиром Москальцем
Дата: 08.09.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Як пройшов майстер-клас з Володимиром Москальцем для кафедри івент-менеджменту? Зараз дізнаєтесь!

На цьому тижні до нас завітав топовий продюсер та шеф-редактор праймових телепроектів як «Загублений світ», «Міняю жінку» та «Світ навиворіт».

Гість розповів про те, що може стати саме вашою родзинкою, як створити собі образ який обов’язково запам’ятається на кастингу, пошуки своєї унікальності, а також про життя зірок та акторів-початківців у цій сфері.

На зустрічі студенти дізналися, з чого почати, де можна знайти кастинги та стажування, а також риси характеру, що потрібно розвинути в собі. Але по-особливому запам’яталися кумедні історії з життя, про які Володимир запитував присутніх в залі.

Коментарі івенторів:
—Я почула дуже цікаву інформацію для себе. Сподобалась подача та відкритість.
—Найбільше мені сподобалися рекомендації щодо вдосконалення особистості, дуже класно, що такі люди діляться своїм досвідом.