YPA Мастер-клас від Володимира Шумко
Мастер-клас від Володимира Шумко
Дата: 15.04.2023 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Друзі, пройшов нереальний майстер-клас від талановитого українського гумориста, актора, телеведучого, сценариста Володимира Шумко – учасника «Improv Live Show» та «Жіночого кварталу».

Атмосфера майстер-класа була просто чудова! Студенти майстерні шоу-бізнесу та гості зіркового майстер-класу поринули у світ гумору. Володимир професійно розповів всі важливі аспекти, відповів на запитання, розказав закулісся відомих проєктів українського телебачення, які точно дивився кожен.

Відповідаючи на питання, Володимир не упускав можливості робити це з нотками гумору, що ще більше додавало цікавості і дружньої атмосфери майстер-класу.

Володимир Шумко розповів про моменти дитинства, коли почав займатися гумором та в цілому творчий шлях. Найголовніше – це віра в себе і не здаватися на півшляху.

Мега цікавий майстер-клас пройшов для всіх непомітно, поспілкувавшись з Володимиром всі надихнулись та готові працювати далі заради результату!

Дякуємо Володимиру, що завітав до нас та освітив важливі теми шоу-бізнесу та його закулісся.

А якщо ти хочеш знати більше про світ шоу-бізнесу та бути в курсі всіх подій Майстерні шоу-бізнесу – підписуйся на наші сторінки в соц. мережах: @showbusiness.ua