МЕГАкрута новина для абітурієнтів 2019 року!
Дата: 17.01.2019 | Рубрика: Новини

Мрієш навчатися у богемному виші? Тоді всеукраїнський конкурс «ТАЛАНОВИТИМ – ВХІД БЕЗ ЧЕРГИ!» саме для тебе!

20 переможців конкурсу отримають можливість навчатися 5 років в Університеті культури безкоштовно!

Конкурсне завдання:

1. #Кіно і телебачення – відзняти на хвилину креативне відео, представивши свої таланти та вміння.
  2. #Хореографічне мистецтво – зняти відео (до 1 хвилини) з виконанням хореографічної постановки.
  3. #Дизайн – створити малюнок на одну з тем: моя улюблена кав’ярня або квартира (інтер’єр); салон модного одягу і тканин; афіша виставки домашніх тварин. Формат А3, техніка – графіка з використанням кольору. Надати фотофіксацію (8-10 світлин) або відео ( до 1 хвилини) етапів виконання цієї роботи.
  1. #Музичне мистецтво – знати відео (до 1 хвилини) з виконанням пісні або мелодії.
  2. #Сценічне мистецтво – зняти відео ( до 1 хвилини) з виконанням етюду в оригінальному жанрі, пластичної сюжетної композиції або декламування віршу або монологу.

Обов’язкові умови для участі:

1. Зареєструватися за посиланням: http://knukim.edu.ua/reyestratsiya-abituriyenta/
  2. Бути підписаним на сторінки в Іnstagram instagram.com/poplavskiy_michail та Facebook facebook.com/MMPoplavskiy.
  3. Виконати конкурсне завдання та розмістити на своїй сторінці Інстаграм, додавши до поста хештеги #талановитим_вхід_без_черги, #поплавський та хештег спеціальності на яку мрієте вступити.
  4. Позначити у публікації геолокацію своєї школи

Переможців буде обрано на ВІП-паті в Університеті культури!

Автори найкращих робіт будуть навчатись в богемному виші БЕЗКОШТОВНО!