Менеджери шоу-бізнесу на практиці
Дата: 22.08.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Уже зовсім скоро перше вересня, а це означає, що в найбогемніший університет повернуться найкрутіші, найталановитіші та найкреативніші студенти.

Під час літніх канікул наші студенти не гаяли часу і активно розвивались, дізнаватися нове та пробували свої сили в різних галузях.

Наші студенти працювали на шоу “Україна має талант”, які до 30-річчя з Дня Незалежності України підготували нові випуски.

Студенти мали змогу працювати на новому телевізійному шоу “Співають всі”, “Маскарад”, а також брали участь в організації “Концерту до Дня Незалежності”

Студенти другого курсу Балмаджі Іван та Бонкало Костя стали учасниками студентської “Ліги сміху”. Хлопці і під час навчання додавали гумору в соціальні мережі кафедри, знімали жартівливі новини про найцікавіші події шоу-бізнесу, а вже зараз виступають на сцені Ліги сміху під назвою “Хз“. Вітаємо хлопців і бажаємо їм цікавого та веселого сезону. І звичайно ж перемоги.

Студенти кафедри шоу-бізнесу провели літо не тільки весело, а й з користю.

Отже,  вони передають свій заряд енергії та позитиву першому курсу і бажають їм  сил, терпіння, натхнення, а також неповторних емоцій та незабутнього навчання.

Кафедра шоу-бізнесу – це місце талановитих та щасливих людей.