Методологічний семінар на кафедрі івент-менеджменту та індустрії дозвілля!
Дата: 19.11.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

18 листопада 2020 року на базі кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля Факультету івент-менеджменту та шоу-бізнесу відбувся методологічний онлайн-семінар про забезпечення якості освіти третього науково-освітнього рівня докторів філософії спеціальності 034 культурологія.

На семінар були запрошені роботодавці, аспіранти, молоді науковці, викладачі.

Завідувач кафедри, професор Ірина Владиславівна Петрова розповіла про навчальну і наукову діяльність кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля та показники якості і ефективної підготовки фахівців третього освітньо-наукового рівня докторів філософії спеціальності 034 Культурологія.

Одним із таких показників є співпраця факультету і кафедри з роботодавцями в сфері культурних і креативних індустрій, налагодження взаємозв’язків між кафедрами інших ЗВО та безпосереднє працевлаштування аспірантів. Кафедра на постійній основі здійснює моніторинг думок здобувачів щодо якості навчального процесу, що дозволяє корегувати навчальні плани та програми навчальних курсів, задля вдосконалення освітнього процесу. Співпраця з роботодавцями реалізується шляхом укладання договорів про співпрацю.У межах онлайн-семінару з доповідями виступили Поліна Евальдівна Герчанівська, завідувач кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв, Марина Миколаївна Бриль, директор Державного науково-методичного центру змісту культурно мистецької освіти, Ірина Ігорівна Маслікова, завідувач кафедри етики, естетики та культурології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Олена Юріївна Павлова, професор кафедри етики, естетики та культурології в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Наші викладачі кафедри – доцент Катерина Анатоліївна Гайдукевич та ст. викладач Ірина Ігорівна Пархоменко – розповіли про успішний досвід налагодження співпраці з потенційними роботодавцями та про важливість наукової комунікації і для аспірантів, і для викладачів.

На семінарі також були присутні аспіранти, молоді науковці і роботодавці.
Дякуємо усім, хто не байдужий до удосконалення освітньо-наукової програми зі спеціальності 034 – Культурологія.