МІС І МІСТЕР, КОРОЛЬ І КОРОЛЕВА ФІМІШБ 2021

7 жовтня відбулася довгоочікувана і найзагальніша подія року – Міс і Містер та Король і Королева факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу. Це було неймовірне феєричне шоу талантів та краси!

Учасники пройшли 12 годин напруженого кастингу, 240 виснажливих годин у репетиційній залі, проте воно того було варте.

Цьогоріч «Міс і Містер та Король і Королева ФІМіШБ» відбувався в 3 етапи: проходка-представлення, конкурс талантів та вечірній вихід.

З кожним новим виходом пари вражали своїми талантами та вміннями, креативним підходом до номерів та, звичайно ж, харизмою.

Викладачі, гості свята, група підтримки учасників – ніхто з них не залишився байдужим та просто не могли відірвати очей від сцени.

Темою «Міс і Містер та Король і Королева ФІМіШБ 2021» стали картини. Виходячи з цього, учасники були представлені в таких номінаціях та отримали перемогу:

У номінації міс «Посмішка Мона Лізи» перемогу здобула Юлія Осинська.
У номіції містер «Галантний Джованні» переміг Ілля Наконечний.
Міс «Загадковість Зоряної Ночі» стала Анастасія Урсова.
Містер «Мрія Мадонни» став Роман Стойлік.
У номінації міс «Витонченість Чорного Квадрату» Аліна Анохіна.
У номінації містер «Світовий Шедевр» перемогу здобув Євгеній Малявський.
Міс «Крик Краси» стала Анастасія Савєльєва.
У номінації містер «Французький Шарм» перемогу здобув Іван Балмаджі.
Міс «Граціозність Лілії» стала Анна Матяш.
Містер «Загадковий Моне» став Богдан Михайлюк.
Міс «Муза ван Гога» стала Анастасія Гусар.
У номіції містер «Винахідливий да Вінчі» перемогу здобув Мирослав Константінов.
Міс «Мрія да Вінчі» стала Ганна Климчук.
Містер «Романтичний Боттічеллі» став Євгеній-Олексій Кондратенко.
Міс «Ніжність Перлини» стала Дар‘я Солов‘янова.
Містер «Шедевр Сюрреалізму» став Максим Костянецький.
Міс «Чарівна Венера» стала Бoгдана Чакір.
Містер «Харизма Вечора» став Владислав Семокоп.

Головною інтригою вечора було хто ж стане Міс та Містер та Король і Королева ФІМіШБ 2021.

Отже, Містером факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу став студент 2 курсу кафедри шоу-бізнесу Іван Балмаджі.
Міс факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу стала студентка 2 курсу кафедри шоу-бізнесу Юлія Осинська.

Королем факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу став студент 4 курсу кафедри івент-менеджменту Максим Костянецький.
Королевою факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу стала студентка 4 курсу кафедри шоу-бізнесу Анна Матяш.

Щиро вітаємо наших переможців і тримаємо за них кулачки на загально університетському Міс та Містер та Король і Королева 2021, адже головний приз, що чекає на переможців – це поїздка до Парижу та Мілану на двох.

А ми хочемо подякувати всім учасникам, режисерам, хореографам та всій адмін та режисерській команді за спільну працю, недоспані ночі, терпіння та бажання перемогти. Кожен з вас уже переможець!

Далі тільки більше!