“МІС ВСЕСВІТ – 2022”: ВРАЖАЮЧИЙ ОБРАЗ НАШОЇ УКРАЇНКИ
Дата: 16.01.2023 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

У США в Новому Орлеані пройшов півфінал конкурсу «Mic Всесвіт – 2022».

Україну на конкурсі представила модель Вікторія Апанасенко, яка під час виходу в національних костюмах продемонструвала образ «Воїна світла»

Вона ефектно вийшла на сцену з мечем у білій сукні. Образ прикрасив головний убір у вигляді німбу з колосками та механічні крила.

«У цей нелегкий для нашої Батьківщини час ми довго думали: яким має бути образ, який символізує нашу країну? Який «меседж» він має нести усьому світу? Про що мають розповісти його деталі? Ми навіть провели голосування серед громадськості за те, якою вони хочуть метафорично бачити нашу країну: відтворити трагізм українського сьогодення чи показати Україну у світлому образі, який продемонструє український дух та силу нашого народу. Більшість проголосува за другу версію. При створенні образу використовувалися особисте бачення Вікторіі та її власна ідея», — говорить про костюм президентка конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова.

Костюм «Воїн Світла» символізує боротьбу нашої нації з пітьмою та оберігає, наче войовничий Архангел Михаїл, що захищає Україну з мечем. В руках у Вікторії зброя, її тіло в обладунках, водночас вона несе світло через темряву, що прийшла на наші землі з агресором.

Монолітний комбінезон символізує броню та наче друга шкіра огортає Вікторію.

Біла сукня, яка складається зі стилізації вишиванки з пишними рукавами, спідниці, на яку загалом пішло понад 10 метрів тканини, та, створеної на сучасний лад, крайки, тобто паску.

Костюм прикрашає головний убір з традиційними для України колосками.

Символічні крила, обпалені в битві, обрамлені у синьо-золоті обладунки в кольорах українського прапору, розкриті для вирішального бою та прикрашені різноманітними дзеркальними орнаментами. 

Костюм «Воїн Світла» розроблений та створений відомою українською дизайнеркою Лесею Патокою, яка раніше розробляла образи для Onuka, Джамали, Бумбокс, Pianoбой, Сергія Бабкіна, Олі Полякової та інших.

Костюм створювався в Україні протягом чотирьох місяців в екстримальних умовах, під звуки сирен, без електроенергії та у світлі свічок.

На нашій сторінці в Instagram повне відео виходу Вікторії в цьому образі!

Переходьте за посиланням та пишіть свої враження у коментарях https://www.instagram.com/reel/CnWIREYvg6Q/?igshid=YmMyMTA2M2Y