МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ
Дата: 21.09.2022 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

21-го вересня в світі відзначають Міжнародний день миру. 

Заснування Міжнародного дня миру відбулося за ініціативою двох країн – Великобританії та Коста-Ріки. Тож у 1981 році Генасамблея ООН затвердила 21 вересня як Міжнародний день миру, маючи на меті припинення усіх збройних конфліктів у світі хоча б на один день.

Україна підтвердила свою відданість ідеалам миру. Згідно з Указом Президента України від 2002 року в Україні проголошено встановлення Дня миру саме 21-го вересня, у Міжнародний день миру.

Невід’ємною традицією цього дня є хвилина мовчання, що символізує єдність людей у бажанні зупинити війни. Також у цей день, зазвичай, відбуваються тематичні виставки та марші миру. 

У Міжнародний день миру українці продовжують боротьбу проти країни-агресора рф. Понад усе ми прагнемо перемоги і миру в нашій державі! Земля не має здригатися від вибухів, люди не повинні боятися вільно розмовляти своєю мовою, а батьки не мають плакати через втрату своїх дітей.

Сьогодні ми повинні пам’ятати, що насильство в жодному разі не може бути виправданим з моральної точки зору, тому кожен з нас має боронити свою землю, своє небо та свою сім’ю від загарбників!