Мобільні додатки для навчання!
Дата: 12.09.2020 | Рубрика: Новини

Зараз дуже важко уявити студента, школяра та будь-кого, хто не користується смартфоном або комп’ютером. Щоб полегшити студентське життя та зробити його максимально продуктивним, пропонуємо вам список додатків, які вам в цьому непримінно допожуть:

IStudiez lite student planner: ідеальний додаток, щоб тримати все під контролем. Завдяки цьому додатку ви можете записувати свої оцінки та розклад.

Self Control: Якщо ви один з тих студентів, які не можуть уявити своє життя без соціальних мереж, і витрачаєте на це багато свого вільного часу,то цей додаток саме для вас. Він блокує всі соцмережі на певний проміжок часу.

Розумний будильник: актуальною проблемою для студентів, а особливо першого курсу, це – прокидатися дуже рано. Якщо ви з таких людей, що вимикає будильник та продовжує далі переглядати свої чудові сни, вам сподобається цей додаток.

Користуйтеся мобільними додатками та полегшуйте собі навчання! До речі, під час карантину ці додатки теж дієві, адже в нас так багато вільного часу на соціальні мережі, тому програма буде контролювати аби ми не засиджувалися. А перший додаток допоможе нотувати всі домашні завдання, аби нічого не забути !

Користуйтеся із задоволенням!