МОДНІ КОЛІРНІ ПОЄДНАННЯ 2022 РОКУ #1
Дата: 13.01.2022 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Складаючи весняний гардероб, належної уваги треба надавати не тільки модним трендам, а й актуальним колірним поєднанням.

У новому сезоні вибирайте мікс зеленого й фіолетового, який за версією команди Pantone є головним відтінком 2022 року.

Також популярне поєднання елегантного білого й ошатного срібного кольору, комбінація блакитного й бежевого, мікс помаранчевого й салатового і сміливий дует рожевого й чорного.

Зелений + фіолетовий

Трав’янистий зелений був найпопулярнішим відтінком одягу серед знаменитостей і streetstyle-зірок у 2021-му.

У 2022 році він як і раніше очолює рейтинг найбажаніших кольорів, проте в новому сезоні дизайнери радять носити його в парі з фіолетовим відтінком Very Peri. Valentino, наприклад, запропонували діловий брючний костюм з розслабленою лавандовою блузою, а Tom Ford і Versace скомбінували топ і шорти (спідницю) з лелітками в цих двох трендових кольорах. 

Білий + срібло
Чистий та елегантний білий колір у новому сезоні міцно подружився з ошатним срібним відтінком.

Певно, що відзначати майбутні свята будемо в цій колірній гамі. Найстильніші образи представлені у David Koma (блискучі штани й сорочка з пір’ям), Dolce & Gabanna (зухвала мініспідниця в парі зі строгою білою сорочкою) і Michael Kors Collection (мерехтливий топ і елегантний брючний костюм, що складається із широких білосніжних штанів і жакета з вилогами в кристалах).