Мрії івенторів про події!
Дата: 30.04.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Студенти Київського університету культури найамбіційніші та дуже цілеспрямовані! Щоб пересвідчитись,ми вирішили провести опитування у першокурсників кафедри івент-менеджменту та дізнатись про їх професійні мрії.

Ми запитали юних івенторів,яким же вони бачать свій перший масштабний власноруч організований захід.Ось що нам відповіли наші студенти.

Даша: «Я б хотіла організувати концерт Леді Гаги в Києві. Мені було б цікаво це зробити, адже співачка досить екстравагантна, тож моїм завданням було б придумати цікавий та незвичний захід. Якісь креативні рішення з оформлення світла, декорацій. Я б запропонувала її менеджеру яскраву концепцію заходу можливо з дещо дивними, але крутими номерами».

Студентка Настя відповіла так: «Напевно, я б хотіла організувати івент пов‘язаний з моїм хоббі – малюванням, наприклад, артвиставку або артфестиваль. Такі формати привертали найбільше моєї уваги під час навчання, тому я краще орієнтуюся в їх організації. Також ці види подій важливі для підтримання культурного розвитку нашого суспільства, що є не маловажливим».

«Знімальний кіно-інтерактив дня підлітків 14-17 років. Три дні зйомок невеликого,але дуже цікавого соціального ролику до новорічних свят для учасників івенту. Підлітки самостійно вигадують ідеї,пишуть сценарії,знімають відео та практикують їх монтаж.Далі відбувається випуск та презентація робіт,що були виконані під керівництвом експертів-професіоналів.Це буде величезним досвідом і розвагою для учасників.Думаю ось так»-відповів нам Борис.

Студентка Настя розповідає: «Можливо,я б хотіла почати з крутого тімбілдінгу для команди на природі,зробити співробітникам справжню емоційну перезагрузку та зняти стрес. А якщо не тімбілдінг,то я б хотіла організувати музичний фестиваль, тому що я люблю драйв,емоції,музику.Я обожнюю,коли люди справді отримують кайф від мого продукту».

Ось такі мрії мають наші студенти! А навчання в Університеті культури дає знання і можливості для реалізації цих мрій!