МШБ: Суперпосвята
Дата: 15.10.2020 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Креативна молодь кафедри менеджменту шоу-бізнесу влаштувала грандіозну суперпосвяту першокурсників за оригінальним режисерським задумом.

Перевтілившись в улюблених мультяшних персонажів, студенти всіх курсів вийшли на сцену з комічними інсценівками, хореографією, пісенними композиціями та дотепним відео, яке самі й озвучували.

Це були образи кумедних і прудких міньйонів, милих та наївних смурфиків, могутніх месників, працелюбних фіксиків, чарівної і винахідливої Пепи.

Талановиті учасники суперпосвяти відтворили особливий і захоплюючий мультиплікаційний світ, наповнивши його неймовірними враженнями та вибуховими емоціями.
Привітали першокурсників зі святом зірки шоу-бізнесу: СолоХа, з якою всі запалювали під її популярний трек «Зірка Instagrama», та Нікіта Ломакін, котрий подарував пісню «Віолончель». Виконавці побажали молоді успішно опанувати обрану професію, творчих звершень, неймовірних подій у житті і цікавих проєктів.
Найважливішою частиною свята стало виголошення клятви першокурсників, які офіційно пообіцяли наполегливо вчитися, виконувати старанно всі домашні завдання, не прогулювати лекцій та бути на всі 100 % відданими сфері шоу-бізнесу.

Здобувши бажаний статус студентів Університету культури, молодь вирушила на after-party, яка відбулась на відкритій терасі святково прикрашеного даху.


Дзвенів сміх, лунала енергійна музика, яка надихала усіх танцювати, можна було й поласувати попкорном, солодкою ватою та напоями, що створювало атмосферу свята і відпочинку.


Не обійшлось й без феєричної шоу-програми: студенти з викладачами взяли участь у танцювально-музичному батлі, долучились до флешмобу у ТіkTok і змагання за звання «Найтанцювальніша команда кафедри шоу-бізнесу».


Наприкінці суперпосвяти на майбутніх менеджерів шоу-бізнесу чекав солодкий сюрприз – величезний святковий торт, який презентувала молоді завідувачка кафедри Олена Хлистун.